شرکت آذر زیبا فر (سهامی خاص) تولید کننده محصولات بهداشتی با نام تجاری عش از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در عرصه تولید این محصولات آغاز نمودآذر زیبا فر با ارائه محصولات باکیفیت و بکار گیری عصاره ی میوه ها، موفق شد در مدت زمان کوتاهی نظر مخاطبین ایرانی را به خود جلب کرده و به یکی از معتبرترین برندهای تولید کرم و سایر محصولات بهداشتی در ایران تبدیل شود.

اعضای تیم مدیریت و پشتیبانی

علی سراجی
CEO / Founder

فرهاد سراجی
Marketing Director

فرزاد سراجی
Public Relations

خانم جیران
Customer Support

همگام با پیشرفت های روز دنیا در زمینه محصولات آرایشی بهداشتی، این شرکت با تقویت بخش های کنترل کیفیت، پژوهش و توسعه و برنامه ریزی و پشتیبانی تولید اهتمام روز افزونی را در راستای ارتقاء کیفیت محصول، بسته بندی های جدید و به کارگیری بهترین مواد اولیه از معتبرترین کمپانی های جهان به نمایش گذاشت.

نظر مشتریان

کرم انار عش عالی است. من چند کرم خریداری کرده ام  هیچ کدام مثل کرم انار عش برای پوستم خوب نبود حتی از کرم های مرطوب کننده خارجی هم بهتر است.

simin_farahanii / Instagram

سلام. بابت محصولات با کیفیت و فوق العاده تان تشکر می کنم. من و خواهرم پوست های حساسی داریم. من زیر نور آفتاب خیلی سرع آفتاب سوخته میشوم  و پوسن خواهرم بسیار خشک می شد . همه نوع کرمی امتحان کردیم.هیچ کدام به انداه عش موثر نبود و الان تنها کرم مصرفی ماست

shiva.saeid96 / Instagram

عش واقعا عالی است. من کرم نارگیل را تمام کرده ام. و در حال حاضر کرم هلو عش هم نیز دارم تمام می کنم. هم کیفیت هم قیمت و هم عطر آم فوق العاده است.

mahbobeh_1994 / Instagram

اما آذر زیبا فر امروز، علاوه بر حفظ ارزش های اصیل خود در راستای تأکید بر حفظ و ارتقاء مستمر کیفیت محصولات، دغدغه ای فراتر از تولید دارد. ما بر آنیم که با بکارگیری توان ملی و تولید مرغوب ترین و گسترده ترین دامنه ی محصولات ایرانی، متضمن بهداشت و سلامت مردم در این زمینه بوده و کسب “اطمینان و رضایت مصرف کنندگان عزیز” بالاترین هدف ماست.

این افتخار ماست که ۱۸ سال محصولات متنوعی را تولید کرده ایم که نیاز شما را برآورده کرده است. تمامی محصولات عش از فروشگاه ما قابل مشاهده و خریداری می باشند.