درباره این محصول:

ژل مو ژیو عش علاوه بر حالت دهندگی مناسب حاوی ویتامین B5 و عصاره آلوئه ورا است. این محصول با مواد مرطوب کننده و پروویتامین B5  که خاصیت ارتجاعی موها را بهتر می کند، اثر تقویت کنندگی  نیز دارد. در ژل مو ژیو عش از ترکیبات جدید Vitamin Fix استفاده کرده که پوشش و ماندگاری بالا این محصول را تضمین کرده و حکم مراقبت کننده مو را برایتان ایجاد می‌کند. پلیمرهای به کار رفته در ساختمان ژل مو ژیو عش لایه ظریفی بر روی موها ایجاد می کند و موها را حجیم تر و پر پشت تر نشان دهند. پلیمرهای کاتیونی موجود خاصیت ضد الکتریسیته داشته و موها را براق تر می نماید. در فرمولاسیون این ژل از مواد ضدآفتاب و مخلوطی از اسیدهای آمینه نیز استفاده شده است.

یکی از بهترین راه‌ها برای حالت دادن و تثبیت کردن مو استفاده از ژل مو ژیو عش است. این محصول علاوه بر محافظت از مو در برابر عوامل آسیب رسان محیطی سبب افزایش استحکام موها شده و مانع تغییر رنگ و شکنندگی موها می گردد. ژل مو ژیو عش به راحتی بر روی مو گسترده می شود و به سرعت خشک می شود. چربی که در سطح مو ایجاد می‌شود را کنترل می‌کند و اثری از چربی را در سطح موهایتان شاهد نخواهید بود. این ژل روی مو حالت سنگین ایجاد نمی کند یا شوره بر جای نمی گذارد. همچنین این ژل خیلی قوی بوده و حاوی مواد معدنی است.  

عصاره آلوئه دارای خواص دارویی و بهداشتی و آرایشی زیادی است و همچنین بخاطر اثرات مثبت آن روی مو در ژل مو ژیو عش استفاده شده است. ژل مو ژیو عش تقویت کننده ریشه موهای سراست و از شکسته شدن و دو شاخه شدن مو (مو خوره) جلوگیری می کند. این محصول، به علت خواص آلوئه ورا به راحتی جذب فیبرهای مو شده و یک لایه حفاظتی روی آن ایجاد می کند. ژل مو ژیو عش PHسلول های مو را در حد متعادل نگه می دارد، و رشد موها را افزایش می دهد که باعث می شود موها سالم تر و محکم تر رشد کنند.

مزایا:

  • حفظ حالت دلخواه مو به مدت طولانی
  • حفاظت از موها در برابر آلودگی هوا
  •  حاوی B5 و عصاره آلوئه ورا جهت تقویت رشد موها
  • حفظ رطوبت و درخشندگی موها

روش مصرف

مو را به حالت دلخواه درآورید و سپس از این ژل بر روی موها استفاده کنید تا حالت موها حفظ شود. برای موهای لخت ابتدا موها را مرطوب و بعد به ژل آغشته کرده و سپس به کمک سشوار حالت دلخواه را در مو ایجاد نمایید.

Close

Cart

سبد خرید شما خالی است.