در باره این محصول:

کرم مرطوب کننده جوجوبا عش حاوی روغن جوجوبا، ویتامین E و B5 است. روغن جوجوبا که از دانه ی گیاه جوجوبا گرفته می شود، به لحاظ قابلیت اختلاط و سازگاری خوبی که با مواد دیگر دارد، بسیار مناسب برای ساخت انواع لوازم بهداشتی و آرایشی است. روغن جوجوبا موجود در کرم مرطوب کننده جوجوبا عش، شباهت زیادی به سبوم که چربی طبیعی پوست است دارد و جایگزین مناسبی برای چربی پوست است. همچنین سبوم اضافی پوست را در خود حل کرده و چون به راحتی جذب هر نوع پوستی می شود منجر به انسداد منافذ پوست نمی گردد.

این کرم رطوبت و انعطاف پذیری پوست را حفظ می کند و یک ماده آنتی اکسیدان و ضدچروک خوب محسوب می شود.استفاده مرتب کرم مرطوب کننده جوجوبا عش باعث نرم شدن پوست دور ناخن می شود و از ریش ‌ریش شدن کوتیکول ناخن نیز جلوگیری می‌کند. روغن جوجوبا تاثیر آب رسانی دارد و باعث بهبود جریان خون و در نتیجه پوست درخشان می شود، که به حفظ رطوبت و خاصیت کشسانی پوست کمک می کند؛ ویتامین E نیز در فرمول این کرم، به عنوان یک آنتی آکسیدان قوی با اثر ضد تخریب سلولهای پوست، وجود دارد. کرم مرطوب کننده جوجوبا عش کرمی سبک بدون احساس چربی و سنگینی روی پوست است.

کرم مرطوب کننده جوجوبا عش حاوی عصاره مخمر وفاکتور مرطوب کننده طبیعی NMF است. همچنین به دلیل دارا بودن مواد نگهدارنده و ضد میکروبی برای پوستهای آکنه ای مضر نیست و با از بین بردن چربی در منفذهای پوستی مانع بروز آکنه می شود.

 

مزایا:

  • مرطوب کننده عمیق و مؤثر با دوام طولانی
  • کمک به خاصیت کشسانی و انعطاف پذیری پوست
  • حاوی آنتی اکسیدان جهت جلوگیری از چروک پوست
  • جذب راحت و تنظیم چربی پوست

روش مصرف

صبح و عصر پس از تمیز کردن پوست با  پاک کننده مناسب، مقداری از کرم  را روی پوست صورت و گردن بمالید.

Close

Cart

سبد خرید شما خالی است.