درباره این محصول:

کرم ضد آفتاب رنگی عش، دارای spf 30 با قدرت کم نظیری، پوست را در برابر اشعه های زیان بار خورشید محافظت می کند. ویتامین E موجود در این کرم پوست را از اثر رادیکال های آزاد حفظ می کند. مواد گیاهی موجود در آن از ایجاد التهاب در اثر آفتاب سوختگی جلوگیری می نماید. با خاصیت کرم پودری باعث یکدست شدن و پوشش عیوب پوست می‌شود.

از جمله آثار و آسیب های ناشی از تابش های فرابنفش به پوست می توان به ضخیم شدن لایه سطحی پوست، پیری پوست، ایجاد لکه های تیره، چین و چروک اشاره کرد. این عوارض، لزوم استفاده از کرم ضد آفتاب رنگی عش  را نمایان می کند. همچنین اندازه مولکولی مواد تشکیل دهنده فرمولاسیون ضد آفتاب به نحوی انتخاب شده است که باعث بسته شدن منافذ پوست نشود. کرم ضد آفتاب رنگی عش آبرسان است و قابلیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد.

کرم ضد آفتاب رنگی عش، با رنگ مناسب وپخش پذیری مناسب بر روی پوست باعث می گردد تا پوششی یکنواخت و رنگی طبیعی روی پوست ایجاد شود. این محصول در مقابل تعریق و شستشو مقاوم است. ماندگاری بالا و دوره تمدید آن کمتر از سایر انواع کرم های ضد آفتاب می باشد. کرم ضد آفتاب رنگی عش با پوشش کرم پودر نیاز پوست به ضد آفتاب و کرم پودر را همزمان برطرف می نماید.

بیشتر مردم جهان، یک چهارم میزان مورد نیاز از کرم ضد آفتاب را استفاده می‌کنند، حتی بهترین ضد آفتاب ها هم اگر کم مصرف شوند، بی‌فایده خواهند بود. SPFمخفف  Sun Protection Factor است، به معنای “میزان محافظت از نور خورشید”. این اصطلاح میزان محافظت کرم ضد آفتاب از پوست دربرابر اشعه‌های سوزاننده‌ی نور خورشید را نشان می‌دهد.

مزایا:

  • دارای فیلتر های مقاوم در برابر عرق و آب
  • دارای فرمول پایدار در برابر نور
  • دارای پوشش رنگی طبیعی بر روی پوست
  • مناسب برای استفاده روزانه.

روش مصرف

۱۵ تا ۳۰ دقیقه پیش از خروج از خانه باید از کرم ضد آفتاب استفاده و هر ۸۰ دقیقه کرم را تمدید کنید.

Close

Cart

سبد خرید شما خالی است.