درباره این محصول:

 

لوسیون های عطری و کاراملی بدن عش به از بین بردن خشکی پوست کمک می کند. رایحه خوشی که با استفاده از لوسیون عش به بدن خود منتقل می کنید، چند برابر رایحه ادکلن‌ها تاثیرگذار و ماندگار است. آنتی اکسیدان موجود در لوسیون بدن عش به انعطاف پذیری پیشگیری از خشکی و خارش پوست حفظرطوبت آن کمک می کند. این لوسیون با دارا بودن ویتامین های E B5 , C و قابلیت جذب سریع و ماندگاری ۲۴ ساعته لطافت و درخشندگی ابریشمی به پوست شما می بخشد. رطوبت رسانی به پوست، اولین فایده یک لوسیون بدن خوب است.

جلبک دریایی به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان قوی اثر ضد پیری و بازسازی کننده پوست دارد.جوش نوعی التهاب منافذ پوست در اثر گرفتار شدن چربی پوست در آنهاست و به دو حالت دانه های سر سیاه و سر سفید بروز میکند. جلبک دریایی به صورت کاملا اثر بخش این التهابات را کاهش داده و از وقوع مجدد آن ها جلوگیری می کند. با استفاده از پاک سازی عمیق توسط جلبک دریایی تعادل چربی پوست را حفظ کرده و مواد زائد پوست را از بین می برد در واقع جلبک دریایی به عنوان یک پاک کننده قوی برای سلول های مرده پوست و ناخالصی های دیگر بروی سطح پوست استفاده می شود.

فرمولاسیون این کرم بدن طوری طراحی شده که به تنظیم PH پوست شما کمک کرده، پوست را آبرسانی کرده و با داشتن روغن‌های موجود در خود، چربی از دست داده پوست‌های خشک را تنظیم می‌کند. در این لوسیون از ترکیب چندین مرطوب کننده استفاده شده تا پوست شما را سلامت، شاداب، نرم و ابریشمی نگه دارد. آبرسانی این کرم بسیار قوی است در نتیجه پس از استعمال آن پوستی مرطوب و با نشاط خواهید داشت. استفاده از عصاره آلوئه ورا در این لوسیون ها علاوه و بر لطافت پوست شما به روشنی آن نیز کمک می‌کند. این محصول برای پوست‌های بسیار خشک و خشن نیز مناسب است.

مزایا:

  • تامین رطوبت، نرمی و لطافت پوست به مدت طولانی
  • متعادل سازی سریع PH پوست جهت نرم و مرطوب نگهداشتن آن
  • حفظ آرامش و حس خوب، بویخوش
  • رفع موثر سوزش، قرمزی و التهابات ناشی از خشکی پوست

روش مصرف

پس از استحمام یا پیش از خواب از لوسیون استفاده کنید تا تاثیر شوینده‌های بدن نیز از بین بروند.

Close

Cart

سبد خرید شما خالی است.